АПАРАТНА НАРАДА 12.09.2022

Дата: 12.09.2022 13:25

12 вересня міський голова Крістіна Чорненька провела апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів.

СЕСІЯ: 9 вересня відбулося засідання 26 (позачергової) сесії Ржищівської міської ради, де депутати одноголосно підтримали проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Ржищівської міської територіальної громади індивідуально визначеного майна», яким надали згоду на безоплатне прийняття з державної власності ГУ ДСНС України у Київській області у комунальну власність Ржищівської міської територіальної громади індивідуально визначеного майна, а саме: автомобіля АЦ-30 (130) 63А, номер шасі 1674376, 1979 року випуску.

МЕДИЦИНА:

- Піївська амбулаторія розпочала прийом пацієнтів уже у новому приміщенні;

- підрозділ «Пункт невідкладної допомоги» змінив своє місце розташування: з 7 вересня він працює у приміщенні поліклініки цілодобово;

- там же, у приміщенні поліклініки щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці проводитиметься забір біологічних матеріалів для проведення лабораторних досліджень;

- дитяча консультація та денний дитячий стаціонар також повноцінно працюють в єдиному приміщенні;

- за повідомленням директора КНП «Ржищівський МЦ ПМСД»РМР Яни Тихомирової останнім часом збільшилась кількість хворих на СOVID-19.

ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ:

- триває надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам у вигляді продуктових наборів;

- відсьогодні і до 14 вересня з 10:00 до 16:00 години у приміщенні міського будинку культури за адресою: м.Ржищів, вул.Ярмаркова, 24а, в працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН, а саме: 2220 грн на особу на місяць протягом 3-х місяців.

КОМУНАЛЬНА СФЕРА:

- триває опитування мешканців м.Ржищева щодо доцільності світломаскування у громаді;

- обрано приміщення, що належить до майна комунальної власності громади, яке має намір орендувати ГО «Боксерський клуб «Ржищів» - це частина нежитлової будівлі, хірургічного відділення-швидкої допомоги лікарні за адресою: м.Ржищів, вул.Шевченка, 15а, наразі триває підготовка до юридичного оформлення даної процедури;

- в селі Пії впорядкували місцеве сміттєзвалище силами приватної організації та місцевих працівників служби благоустрою, пальним допомогли місцеві фермери;

-директору КП «ККП м.Ржищева» доручено впорядкувати вивіз сміття приватними особами до міського сміттєзвалища;

- продовжується прокладання ПЄ трубопроводу по вул.Грушевського.

За результатами розгляду актуальних питань життєдіяльності громади, керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств було надано відповідні доручення на поточний тиждень.