МІНЦИФРИ НАДАЄ ПОКРОКОВУ ІНСТРУКЦІЮ ЩОДО КОРИСТУВАННЯ ШЕРИНГОМ АВТО У ДІЇ

Дата: 14.09.2022 15:36

Минулого тижня команда Мінцифри презентувала велике оновлення Дії. Одним із сервісів став у цьому переліку став шеринг авто. Це не нова послуга в застосунку. Її запустили ще під час Diia Summit в лютому. Але на початку повномасштабної війни з міркувань безпеки реєстри з необхідними документами не працювали. Відповідно шеринг авто в Дії теж. Втім, реєстри знов працюють. Тож послугу повернули, оскільки до цього вже отримали багато відгуків, наскільки вона зручна.

Як пошерити авто через застосунок:

1. авторизуйтеся в Дії;
  2. у розділі послуги обираєте Шеринг авто;
  3. обираєте Поділитися, потім вказуєте строк, на який буде доступний техпаспорт для іншої людини;
  4. перевіряєте власні дані в запиті;
  5. коли запит сформовано, показуєте QR-код або надсилаєте посилання на запит людині, якій хочете передати техпаспорт;
  6. людина сканує QR-код або переходить за посиланням, вводить свої контактні дані та підтверджує за допомогою Дія.Підпису;
  7. після цього ви також підписуєте цей запит Дія.Підписом та надсилаєте в сервісний центр МВС.

І все — техпаспорт з’явиться в іншої людини за декілька хвилин або навіть секунд.