ВИКОНКОМ ПЕРЕДАЄ В ОРЕНДУ ЧАСТИНУ БУДІВЛІ ЛІКАРНІ БОКСЕРСЬКОМУ КЛУБУ «РЖИЩІВ»

Дата: 16.09.2022 09:39

Розглянувши звернення керівника громадської організації «Боксерський клуб «Ржищів» від 09 вересня 2022 року Павла Ляшенка, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», керуючись ст.ст. 29, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області вирішив оголосити намір передати в оренду майно комунальної власності Ржищівської міської територіальної громади, яке перебуває в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради, а саме: частину нежитлової будівлі, хірургічного відділення – швидкої допомоги лікарні (кабінети №№43, 45, 47 – 54) за адресою: вул. Шевченка, 15а в м. Ржищів Обухівського району Київської області загальною площею 155,8 кв.м.