В РАМКАХ СПІВПРАЦІ ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ З КИЇВСЬКИМ ОБЛАСНИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 16.09.2022 09:56

Фото без описуМіж Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ржищівської міської ради в особі начальника Світлани Попової та Київським обласним центром зайнятості в особі директора Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості Богдана Пащенка відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію.

Предметом та метою є координація спільних дій для реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, вмотивованого розвитку персоналу, а також побудови ефективної корпоративної культури.

З метою подолання безробіття на території Ржищівської міської територіальної громади Сторони даного меморандуму зобов’язуються шляхом об’єднання зусиль спільно діяти у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць.

Про графік проведення прийому спеціалістами Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості повідомимо додатково.