КЕРІВНИК НАРОДНОГО АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ "ДИВОСВІТ" ТЕТЯНА ДУДИЧ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ

Дата: 20.09.2022 15:20

Фото без опису14 вересня на базі Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки відбувся Всеукраїнський семінар за участі членів Національної Хореографічної Спілки України та провідних фахівців хореографічної галузі.

З м.Ржищів була запрошена та отримала Сертифікат учасника Всеукраїнського семінару керівник Народного ансамблю танцю «Дивосвіт» Ржищівського МБК, член Національної Хореографічної Спілки України з 2007 року - Тетяна ДУДИЧ.

На семінарі відбувся круглий стіл «Підготовка професійних артистів у галузі народного хореографічного мистецтва», а також перегляд хореографічних номерів Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки - головний балетмейстер, заслужений діяч мистецтв України - Валерій ШКОРІНЕНКО.

Родзинками Всеукраїнського семінару були неймовірно колоритні і захоплюючі концерти - Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, що відбувся 14 вересня у Київському Міжнародному центрі культури і мистецтв (Жовтневому палаці), та 15 вересня - концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки, за що учасники семінару разом з іншими глядачами, отримавши величезне задоволення від перегляду, віддячили бурхливими позитивними емоціями та оплесками.

Навчальний семінар проводили:

Мирослав ВАНТУХ - Герой України, Національна легенда України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор, академік НАМУ, генеральний директор - художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського , голова Національної Хореографічної Спілки України;

Валентина МАСЛЕНКО - заслужений працівник культури України, перший заступник голови Національної Хореографічної Спілки України;

Наталія КОРИСЬКО - заслужений працівник культури України, заступник завідувача кафедри хореографії , професор кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв;

Лариса ЦВЄТКОВА - заслужений працівник культури України, доцент кафедри хореографічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв;

Віра СИНЄОК - заслужена артистка України, голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України, доцент кафедри хореографії факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка.

УКРАЇНСЬКИЙ ТАНЕЦЬ – ЦЕ ДУША НАРОДУ!

МИРУ І ЗДОРОВ’Я МИТЦЯМ, ЯКІ ЗБЕРІГАЮТЬ ЕТНІЧНУ ІДЕНТИЧНІСТЬ УКРАЇНЦІВ!