БЛАГОУСТРІЙ: ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 22.09.2022 13:34

Фото без описуЗ 19 вересня розпочато роботи з поступового відновлення вуличного освітлення у Ржищеві. Його вимкнули майже відразу після початку війни, і до цього часу лінії вуличного освітлення не функціонували. В зв'язку з цим, при відновленні їх роботи виникає безліч нюансів, які потребують виправлення та ремонту. Виявлено ряд коротких замикань дротів, багато здійснено робіт по виправленню пошкоджень, пов'язаних з роботами бригад ДТЕК, а також обрізка гілля під лініями електропередач.

Для того, щоб налагодити стабільну роботу ліній, потрібен час, та й погодні умови додають клопоту, так як здійснювати такі роботи можливо лише за відносно сухої погоди.

Тому, просимо жителів Ржищівської громади у випадках виявлення неполадок у роботі вуличного освітлення повідомляти за вказаними номерами телефонів:

- 0678725405, Тетяна Степанівна;

- 0968188538, Дарія.

Після повного відновлення освітлення у м.Ржищів, спеціалісти організації поступово будуть відновлювати його у всіх інших населених пунктах громади.