РОБОЧА ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 22.09.2022 13:36

Фото без опису21 вересня відбулася робоча зустріч міського голови Крістіни Чорненької з першим заступником голови Обухівської військової адміністрації Сергієм Фесенком, під час якої обговорили стан підготовки до опалювального сезону у громаді, земельні питання, електропостачання.

Під час зустрічі Крістіна Іванівна також озвучила проблемне питання щодо господарської діяльності ТОВ "Схід Біо Груп" та ФОП Мусієнко Володимир Юрійович, що знаходяться у с. Пії, та створюють нестерпні умови для мешканців села. Оскільки працюють дані підприємства з порушенням санітарного законодавства, їдкий запах негативно впливає на здоров'я людей. З боку керівництва громади було вжито всі можливі заходи у межах власних повноважень та компетенції, але підприємства продовжують і далі незаконно здійснювати свою діяльність.

Потім було здійснено огляд приміщень для пунктів обігріву та котелень міста.