У КОВА ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 28.09.2022 09:59

Фото без опису26 вересня в Київській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань впровадження Постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 року №1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України” під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації Сергія Білецького.

Організатори наради: департамент соціального захисту населення КОДА, Головне управління Пенсійного фонду України в Київській області.

У нараді прийняли участь: начальник управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради Наталія Плоска та начальник відділу прийому громадян УСЗН Ржищівської міської ради Наталія Іщенко.

Під час заходу обговорено питання щодо:

- визначення ефективного механізму передачі справ пільговиків і субсидіантів до Пенсійного фонду України для призначення і виплати пільг та субсидій з 01.12.2022 року;

- кадрові зміни в структурних підрозділах органів соціального захисту населення;

- проведення спільних навчань надання консалтингових послуг;

- питання укомплектування структури ПФУ фахівцями, облаштування додаткових робочих місць в Пенсійному фонді України.

За інформацією управління соціального захисту населення