ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 28.09.2022 10:02

27 вересня 2022 року відбулося (18) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 15 членів виконкому.

Перед початком засідання міський голова Крістіна Чорненька привітала від імені колег старосту Гребенівського старостинського округу Олену Полковніченко з Днем народження.

На даному засіданні було розглянуто 6 проєктів.

ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ

Проведено перерозподіл видатків бюджету громади, та виділено наступні кошти:

- 1 203 850 грн – заробітна плата працівникам вторинної ланки медицини;

- 23 750 грн – придбання пального для потреб медичного закладу;

- 44 000 грн – придбання генераторів.

Соціальний захист:

- 55 000 грн - на виконання комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на надання матеріальної допомоги, на проведення заходів, пов’язаних із похованням воїнів громади.

Освіта:

-416 800 грн - закладам загальної середньої освіти (школи) на устаткування приміщень (сховищ) для захисту дітей;

- 300 600 грн - закладам дошкільної освіти на устаткування приміщень (сховищ) для захисту дітей;

-1 078 675,78 грн (освітня субвенція) - на здійснення заходів, пов’язаних із забезпеченням пожежної безпеки в закладах освіти.

МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА

Рішенням виконкому погоджено надання матеріальної допомоги із місцевого бюджету на загальну суму 62 500 гривень:

- 5 осіб (2 500 грн) - на лікування, проходження гемодіалізу;

- 3 осіб (60 000 грн ) – сім’ям загиблих військовослужбовців.

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОРОЖНЬОГО ЗНАКУ «ЗУПИНКА НА ВИМОГУ»

Надано доручення комунальному підприємству «Ржищівська служба благоустрою та ритуальних послуг» встановити дорожній знак «Зупинка на вимогу» для пасажирів громадського автотранспорту в місті Ржищів по вулиці Тараса Шевченка (біля дитячого стаціонару).

ПИТАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Три питання стосувалися житлово–комунального господарства, а саме: оголошення про намір передати в оренду майно, що перебуває в комунальній власності Ржищівської міської територіальної громади та надання дозволу на видалення дерев у селах Грушів та Малий Букрин, що досягли вікової межі, є аварійними і несуть загрозу для здоров’я та майна мешканців села.

За результатами розгляду всі рішення схвалено одноголосно.