ЯК ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ НАБЛИЖУЮТЬ ПЕРЕМОГУ?

Дата: 30.09.2022 14:18

Генератор, бензопили, примуси, лопати, кирки, маскувальні сітки, плівку та теплі речі закупили працівники сільського гуманітарного штабу у Великих Пріцьках для потреб ЗСУ.

Асія Вдовенко, очільниця Великопріцьківського будинку культури та сільського гуманітарного штабу оголосила про збір коштів та продуктів на потреби українських захисників.

Завдяки небайдужим жителям громади вдалося закрити збір коштів і закупити всю необхідну техніку, зібрати продукти харчування та засоби особистої гігієни.

Допомагає Асії Вдовенко односелець Олег Колеух. Він учасник бойових дій АТО, інвалід. Допомогу на передову Олег доставляє на власному авто.

Телеведучий Максим Неліпа, а нині офіцер ЗСУ знаходиться в одному із підрозділв, якому допомогає наш сільський гуманітарний штаб.

Щиро дякуємо всім благочинцям та небайдужим благодійникам за допомогу. Пишаємося жителями нашої громади та працівниками Ржищівського відділу культури і туризму.