АКУСТИЧНЕ НАСИЛЬСТВО: З 7 ЖОВТНЯ В ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ НЕ МОЖНА ВМИКАТИ МУЗИКУ

Дата: 07.10.2022 11:47

7 жовтня набирає чинності Закон України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора. Водіям рейсових пасажирських автобусів та маршруток заборонено «відтворювати в салоні автобуса музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку». Заборона стосується як міського транспорту, так і приміських, міжміських, міжнародних маршрутів. Звук музики чи фільмів можна транслювати на індивідуальні навушники пасажирів.

Заборона на шум стосується не лише водіїв, але й самих пасажирів: водій має право висадити порушників тиші.

Під час нерегулярних перевезень, а також у таксі, транслювати музику в салоні можна за згодою всіх пасажирів.

Інфографіка: «Простір свободи» - рух добровольців