РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА БЕРЕ УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНІЙ КОМПЛЕКСНІЙ ПРОГРАМІ З ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ

Дата: 08.10.2022 08:44

Фото без описуРжищівська громада була обрана для участі у комплексній навчальній програмі «Кроки для спеціалістів. Просторове планування та управління природними ресурсами», організованій «U-LEAD з Європою», і наразі є серед 69 громад-учасниць із усієї України.

Упродовж жовтня-грудня 2022 команда спеціалістів нашої громади, а це Інна Кошеленко, Ірина Михайловська та Тетяна Нероба, матимуть можливість взяти участь у п’яти навчальних семінарах.

6 жовтня наші спеціалісти взяли участь в Першому навчальному заході програми.

Метою програми є підвищення спроможності представників органів місцевого самоврядування виконувати обов’язки та здійснювати повноваження, покладені на них, та які передбачені законодавством України у сфері містобудування та управління природними ресурсами в умовах воєнного стану.