ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ

Дата: 09.10.2022 08:47

Фото без описуОдним із пріоритетів у роботі Міністерства культури та інформаційної безпеки України у поточному році є реалізація Національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр», забезпечення протидії дезінформації та інформаційним операціям, насамперед держави-агресора, спрямованим, серед іншого, на ліквідацію незалежності України, повалення конституційного ладу, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання національної, міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі та ненависті, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Пропонуємо вашій увазі корисну інформацію з програми «Посилення стійкості до шкідливих інформаційних впливів під час війни», яка підвищить ваші навички аналізувати інформацію, ідентифікувати дезінформацію та пропаганду, ухвалювати рішення на основі роботи з інформацією та ефективно їх комунікувати.

Слідкуйте за рубрикою «Вивчай та розрізняй» на наші сторінці та убережить себе від дезінформації.