ВСТАНОВЛЕНО СВІТЛОМАСКУВАННЯ З 21:00 ДО 06:00

Дата: 11.10.2022 08:54

В населених пунктах району, де відбулось аварійне відключення, працюють всі відповідні спецслужби, щоб сьогодні відновити постачання тепла, світла та гарячої води.

Також за моїм Наказом задля збалансування енергосистеми від сьогодні працює режим світломаскування з 21:00 до 6:00. Окрім того, з 17:00 по 23:00 – важливо мінімізувати використання електроенергії.

На території Обухівського району будуть планові вимкнення електропостачання, про що повідомимо окремим графіком вимкнень.

Зберігаємо спокій і пам?ятаємо, що в країні триває повномасштабна війна, то ж не нехтуйте сигналами повітряної тривоги і негайно прямуйте в укриття!

Олександр ГОМОН, начальник Обухівської районної військової (державної) адміністрації