Ржищівський музей образотворчого мистецтва ім. Івана-Валентина Задорожного оголошує онлайн-аукціон художніх робіт з конкурсу дитячого малюнку «Мальовничі куточки Ржищівської громади»

Дата: 11.10.2022 08:56

Фото без описуОголошуємо онлайн-аукціон художніх робіт з конкурсу дитячого малюнку «Мальовничі куточки Ржищівської громади» та дитячого, художнього пленеру «БОРОДЯНСЬКИЙ ПІВНИК» як символ незламності українського духу.

Погодьтеся, сьогодні ми всі як ці півники. З різними емоціями і відчуттями як і на цих дитячих малюнках, з розкритим дзьбом та зі словами відомої пісні "Червоної калини" на вустах. І в цей невизначений час ми сильні духом та незламні, хоча нам і боляче...

У творчих подіях до Дня художника взяли участь учні з першого по дев"ятий клас з усіх шкіл Ржищівської громади.

Тематика робіт – природні та міські пейзажі Ржищівської громади очима та візуальними відчуттями дітей.

УМОВИ ОНЛАЙН-АУКЦІОНУ

• Старт аукціону - 10 жовтня
  • Закінчення аукціону - 16 жовня о 24:00
  • Певна робота буде належати тому, хто протягом семи днів запропонує найбільшу ціну. Пропозиції ціни потрібно надавати публічно, під кожною світлиною окремо до 16 жовтня 24:00.
  • 1 крок - 100 гривень!
  •  Звертаємо увагу, що потрібно слідкувати чи не запропонував хтось із користувачів більшу ціну на обраний вами лот до 16 жовтня 24:00.
  • І після завершення аукціону 16 жовтня 24:00 провести оплату.

Кошти потрібно перераховувати на благодійний рахунок Гумштабу Ржищівської громади:

ОЩАДБАНК НІЛА СЛОБОДЯНИК

5167 8032 5357 3385

Підтвердження оплати по обраному лоту необхідно надіслати в приватні повідомлення офійної сторінки музею.

Всі кошти отримані у результаті продажу художніх робіт будуть спрямовані на допомогу Збройним Силам України.

сьогодні це актуально як завжди актуально!

Віримо і дякуємо ЗСУ

Разом до перемоги!