Управлінням соціального захисту населення Ржищівської міської ради приймаються документи на отримання грошової допомоги

Дата: 11.10.2022 09:12

Фото без описуУправлінням соціального захисту населення Ржищівської міської ради приймаються документи на отримання грошової допомоги, відповідно до Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 041-01-VІІІ

(за пунктами 6.2, 6.5, 6.8)

Грошова допомога надається особам, місце проживання (фактичне місце проживання – для внутрішньо переміщених осіб) яких зареєстровано на території Київської області та які відносяться до таких категорій:

• учасники АТО/ООС, які належать до осіб з інвалідністю І-ІІІ груп;
  • сім’ї учасників АТО/ООС, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини;
  • учасники АТО/ООС, які потребують відшкодування витрат на дороговартісне лікування.

Також наголошуємо, що у разі отримання заявником грошової допомоги, відповідно до заходів Програми на 2018-2020 рр., заявник не має права на отримання грошової допомоги відповідно до заходів Програми 2021-2022 рр., за винятком зміни групи інвалідності чи відшкодування витрат на дороговартісне лікування.

За більш детальною інформацією та для оформлення матеріальної допомоги звертатись до Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради (вул. Соборна, 48, кабінет № 4).

Телефон для довідок: (04573) 2-14-40,

В зв’язку з нинішньою ситуацією в країні, для попереднього узгодження прийняття документів чи консультації телефонуйте за номером:

097 551 51 81 - Анастасія