60 внутрішньо переміщених родин отримали продуктові набори від World Central Kitchen у центральному Ржищівському гумштабі у період з 3 по 12 жовтня 2022 рік.

Дата: 13.10.2022 14:46

Фото без опису60 внутрішньо переміщених родин із Харківської, Донецької, Херсонської, Миколаївської та Луганських областей отримали продуктові набори від World Central Kitchen у центральному Ржищівському гумштабі у період з 3 по 12 жовтня 2022 рік.

90 осіб ВПО та громадяни, які опинилися в складних життєвих обставинах звернулися до центрального гуманітарного штабу, щоб отримати засоби гігієни та теплі речі за останні 10 днів.

Відправили за допомогою волонтера Олександра Карнауха гуманітарну допомогу від Ржищівського та Стайківського гуманітарних штабів на Харківщину для жителів деокупованих територій. Речі вже доставлені родинам на звільнені території Ізюмщини.

Щиро дякуємо всім, хто допомагає та працює для миру!

Разом до перемоги