ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ СЕРВІСНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У М. КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 13.10.2022 15:52

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 р. № 783 «Деякі питання Національної соціальної сервісної служби України» (зі змінами) утворено Головне управління Національної соціальної сервісної служби у м. Києві та Київській області (далі - Головне управління) як територіальний орган Національної соціальної сервісної служби України.

Головне управління Національної соціальної сервісної служби у м. Києві та Київській області:

• адреса: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10;
  • електронна пошта: info@kyiv.nssu.gov.ua;
  • телефон: (044) 289-52-66;
  • графік роботи: понеділок - четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45.

Основне завдання: реалізація державної політики у сфері здійснення державного контролю:

• за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки (державна допомога, пільги, житлові субсидії та інші виплати,

що здійснюються за рахунок коштів державного бюджету), соціальних послуг;

• за використанням коштів державного бюджету, виділених для надання соціальної підтримки, зокрема під час проведення перерахунку її розмірів у разі встановлення фактів надмірної виплати коштів або надання її з порушенням законодавства;
  • за дотриманням прав дітей.