ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 13.10.2022 16:03

13 жовтня 2022 року відбулося (19) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 15 членів виконкому. На даному засіданні було розглянуто 7 проєктів.

1. ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ:

Внесено зміни до бюджету Ржищівської міської територіальної громади Київської області на 2022 рік, а саме виділено кошти:

Медицина:

• 772 400 грн – заробітна плата працівникам вторинної ланки медицини;

• 47 000 грн – придбання генератора.

Житлово-комунальне господарство:

• 900 000 грн – придбання генераторів, водяних насосів для забезпечення безперебійного водопостачання (КП «КПП м.Ржищева»);

• 100 000 грн – придбання контейнерів для сміття.

Освіта:

• 165 000 грн – поточні потреби закладів освіти;

• 60 000 грн – обслуговування бухгалтерської програми відділу освіти;

• 59 000 грн – придбання генератора для підвального приміщення;

• 15 000 грн – підготовка котельнь до опалювального сезону.

Культура:

• 47 000 грн – придбання генератора для будинку культури.

Виконком:

• 180 000 грн – придбання генераторів (адміністративні будівлі, пункти обігріву).

інші платежі

2. ВИДІЛЕННО КОШТИ ДЛЯ ПОТРЕБ ДОБРОВОЛЬЧОГО ФОРМУВАННЯ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ №1

• рішенням виконкому погоджено придбання за рахунок місцевого бюджету для потреб добровольчого формування Ржищівської міської територіальної громади №1 бензин (А92) та дизпаливо на суму 100 000 грн.

3. ЗБІЛЬШЕНО ВАРТІСТЬ ХАРЧУВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

• з метою забезпечення виконання норм харчування зазначених в Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, рішенням виконкому затверджено з 01.11.2022 року вартість обіду в їдальнях закладів загальної середньої освіти громади в розмірі 40 (сорок) грн., в закладах дошкільної освіти в розмірі 55 (п’ятдесят п’ять) грн.

4. НАДАННО ДОЗВІЛ НА ПЕРЕДАЧУ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

• з метою ефективного використання придбаних за бюджетні кошти для закладів освіти продуктів харчування, які мають нетривалий термін зберігання та тимчасово не використовуються у зв’язку із запровадженням воєнного стану, рішенням виконкому надано дозвіл на передачу з балансу одного закладу освіти, продуктів харчування, на баланс іншого закладу освіти Ржищівської громади.

5. ДОЗВІЛ НА ВИРІЗАННЯ ДЕРЕВ

• два питання стосувалися житлово–комунального господарства, а саме: надання дозволу на видалення дерев у селі Юшки та у м. Ржищів по вул. Соборна, що досягли вікової межі, є аварійними і несуть загрозу для здоров’я та майна мешканців громади.

6. ІНШЕ.

За результатами розгляду всі рішення схвалено одноголосно.