Дата: 13.10.2022 15:06

13 жовтня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели робочу зустріч керівництвом відділу архітектури та містобудування Ржищівської громади, щодо реалізації заходів цивільного захисту на місцевому рівні.

Фото без описуПід час зустрічі рятувальники спільно з представником органу місцевого самоврядування проаналізували стан утворення складових системи цивільного захисту на території громади. Також розглянуто питання щодо забезпечення вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки під час планування і забудови відповідних територій та недопущення видачі сертифікатів закінченого будівництва об’єктів з порушенням ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій» від 29.07.2022 № 2486-ІХ.