ПОСЛУГИ З ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ОНЛАЙН (ПОРТАЛ ДІЯ) ВІДНОВЛЕНО

Дата: 17.10.2022 14:08

Без черг, бюрократії: зареєструвати нерухомість за кілька кліків можна на порталі Дія. Внесення відомостей про речові права на нерухомість є одним із правил майнової гігієни. Реєстрація нерухомого майна підтверджує, що саме ви є його законним власником і маєте відповідні права на користування. А також убезпечує від випадків підробки документів, коли хтось хоче привласнити собі майно, яке йому не належить.

Як скористатися послугою?

•  Увійдіть на портал Дія або зареєструйтеся ( https://diia.gov.ua/).
  •  Натисніть Послуги → Земля, будівництво, нерухомість → Державна реєстрація прав на нерухоме майно → Подати заяву.
  •  Внесіть потрібну інформацію та скани документів.
  •  Підпишіть заяву з електронним підписом.

От і все

Про результат послуги вас повідомлять листом на е-пошту, або ж ви можете самостійно переглянути статус в особистому кабінеті.

Зараз послуга доступна для власників нерухомого майна у Львівській області, Тернополі, Харкові та Чугуївському районі Харківської області. Поволі цей перелік міст та областей буде розширюватись.

Послуга реалізована Міністерством юстиції України спільно з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Програма EGAP Фонд Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

Інфо: Міністерство юстиції України