СМАКОЛИКИ ЗАХИСНИКАМ ВІД ВОЛОНТЕРІВ ГРОМАДИ

Дата: 17.10.2022 10:30

З першого дня повномасштабного вторгнення мільйони українців об’єдналися та стали на захист своєї країни. Вагомий внесок у перемогу України роблять волонтери, які щодня допомагають тим, хто цього потребує. Допомогти може кожен: не залежно від віку, статі чи соціального статусу. Так, волонтери Ржищівської громади, допомогли виготовити та зібрати на передову для наших героїв консерви, пиріжки та інші смаколики.

16 жовтня 2022 року волонтерами нашої громади було зібрано продукти харчування та напечено різних смаколиків Хочемо подякувати всім,а саме: родині Вікторії Червонюк, колективу ДНЗ "Ржищівського професійного ліцею", Мирославі Ткачук, родині Світлани Ткаченко, Ірині Михайловській, Ірині Корденко, Валентині Багмет, Валентині Василенко, Тетяні Скоковій, Вірі Акутіній, Зубарєвій Ларисі, Леоніду Лещенку.