ПРОДУКТОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО

Дата: 20.10.2022 21:00

Фото без опису20 продуктових пакетів прибули до Центрального гуманітарного штабу Ржищівської громади для внутрішньо переміщених осіб та сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах внаслідок війни.  Ця допомога надійшла від Благодійний фонд Олександра Травянка "Планета" та міжнародних партнерів Blau-Gelbes-Kreuz e.V.

Ця міжнародна організація визнана Німеччиною як некомерційна асоціація зі штаб-квартирою в Кельні, яка з 2014 року підтримує розвиток вільної, демократичної України та надає допомогу жертвам війни, особливо дітям, внутрішньо переміщеним особам, пораненим та іншим, які постраждали від війни. З моменту початку війни в Україні, організація впроваджує різноманітні заходи в Німеччині, щоб допомогти українцям та Україні.

Щиро дякуємо за підтримку та довіру до офіційного Гуманітарного Ржищівського штабу нашим благодійникам та міжнародним партнерам. У такі темні часи, найкраще видно світло.

Разом до перемоги!