A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

МЕРЕЖА ВОДОПОСТАЧАННЯ У РЖИЩЕВІ РОЗШИРЮЄТЬСЯ

Дата: 26.10.2022 11:34
Кількість переглядів: 239

Фото без описуВ Ржищеві тривають роботи з підключення жителів до мережі централізованого водопостачання на масиві Хомине.

Через відсутність якісного водопостачання та досить-таки велику глибину залягання ґрунтових вод, які можна використовувати для будинків, місцеві жителі мали постійні проблеми з якісним водопостачанням. Дехто наважувався бурити власні свердловини, що досить дорого, дехто сподівався на криниці, які в тих місцях дуже глибокі, кожен сам шукав вихід і з ситуації.

В 2020 році виконавчим комітетом Ржищівської міської ради було реалізовано проект з реконструкції системи водопостачання у Ржищеві, в рамках якого було проведено гілку магістрального водопроводу довжиною 3,2 км для водопостачання масивів Хомине, вул.Лісова та влаштовано артезіанську свердловину з приміщенням насосної АС-4 для забезпечення цих масивів питною водою. Метою цього проекту було забезпечити водопостачанням жителів прилеглих вулиць.

Наступний етап цього проекту це підведення мережі до домогосподарств масиву. Цю роботу було розпочато спільними зусиллями працівників КП «КПП м.Ржищева» та жителів масиву. В 2021-2022 роках коштами мешканців цих масивів та силами КП «ККП м Ржищева виконано комплекс робіт по реконструкції існуючих вуличних водопровідних мереж та влаштуванню нових вуличних мереж по вулицях Михайла Грушевського, Олександра Довженка, Сонячна, Козацька, Лісова, Незалежності, Комарова, Підлісна.

Жителі цих вулиць отримали реальну можливість підключитись до мережі водопостачання міста і отримати якісну воду в кожен будинок.

Окрім важливості даного проекту для жителів, які давно живуть в цьому районі, проект також мав на меті дати можливості і новим забудовникам для отримання послуг з водопостачання, саме в цьому районі виділено чимало ділянок під будівництво і однією з причин не дуже активної забудови була відсутність можливості отримати воду. Зараз цю проблему знято.

Станом на 20 жовтня 2022 року маємо наступні результати:

- вул. Михайла Грушевського: видано технічні умови 29 заявникам, підключено до мережі 25 абонентів;

- вул. Олександра Довженка: видано технічні умови 12 заявникам, підключено до мережі 10 абонентів;

- вул. Козацька: видано технічні умови 1 заявнику;

- вул. Лісова: видано технічні умови 4 заявникам, підключено до мережі 4 абонента;

- вул. Підлісна: видано технічні умови 2 заявникам, підключено до мережі 2 абонента;

- вул. Комарова: видано технічні умови 3 заявникам, підключено до мережі 2 абонента.

?

Якщо на початку цієї роботи люди з певним застереженням ставились до цього проекту то зараз є значна активність: КП «ККП м.Ржищева» майже щодня працює на даному масиві і регулярно надходять нові заявки на підключення.

?

?Також цей проект дає можливість підключитисьдо водопостачання і іншим споживачам Ржищева, а саме жителям масиву Шевченка: вулиці Миру, Польова, Євгена Гловінського, Юрія Гладченка, Патріотів, Героїв Дніпра, Прорізна , Вишнева, Калинова. Цей масив також має багато ділянок під будівництво, які потенційно є користувачами послуг. За даними КП ККП м.Ржищева троє власників з цього масиву вже скористались такою можливістю.

Не зважаючи на війну та серйозні проблеми з економікою наше місто і його жителі прагнуть розвитку, вірять в нашу перемогу і краще майбутнє.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора