A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

АПАРАТНА НАРАДА 07.11.2022

Дата: 08.11.2022 17:35
Кількість переглядів: 190

07 листопада міський голова Крістіна Чорненька провела апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів.

СЕСІЯ: Триває підготовка до проведення чергової сесії Ржищівської міської ради. Секретар ради оголосила графік проведення засідань постійних депутатських комісій.

МЕДИЦИНА: кількість хворих на СOVID-19 станом на сьогодні становить 19 осіб. Заклад ПМСД працює у штатному режимі. У зв’язку з систематичними відключеннями електроенергії, попередній запис на прийом сімейних та вузькопрофільних спеціалістів тимчасово скасовано, але всі лікарі продовжують здійснювати прийом пацієнтів у порядку живої черги, пункт невідкладної допомоги працює цілодобово. Для безперебійної роботи лабораторії придбано генератор.

СОЦІАЛЬНА СФЕРА: управління соціального захисту населення продовжує передачу особових справ громадян, які мають право на оформлення субсидій та пільг, до Пенсійного фонду України, проводиться робота щодо оформлення виплат ВПО.

КОМУНАЛЬНА СФЕРА: КП «ККП м.Ржищева» працює у штатному режимі, безперебійну роботу працівників підприємства забезпечено завдяки підключенню до резервного живлення; завершується підключення користувачів до системи водопостачання у приватному секторі на масиві «Хомене», загальна кількість яких складає 52 абоненти. Досягнуто домовленості з керівництвом Ржищівського індустріально-педагогічного фахового коледжу щодо виготовлення нових сміттєвих баків у рамках проходження виробничої практики студентами закладу. З минулого тижня триває робота щодо встановлення відповідного пристрою для оперативного підключення/відключення генераторів для насосних станцій. У зв’язку із невчасною оплатою за послуги, на підприємстві існує затримка у виплаті заробітної плати працівникам.

БЛАГОУСТРІЙ: продовжується підготовка до зимового періоду, зокрема, триває розвезення посипочного матеріалу по селам громади та місту Ржищеву.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА КАДРОВІ ПИТАННЯ: вирішено завершити процедуру щорічної оцінки роботи працівників міськвиконкому, яку було призупинено у зв’язку із введенням воєнного стану, наголошено на перегляді та приведенні у відповідність номенклатур справ відділів і служб, триває підготовка проєктів для розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету.

За результатами розгляду актуальних питань життєдіяльності громади, керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств було надано відповідні доручення на поточний тиждень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора