ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: ТРИМАЄМО ЦИВІЛЬНИЙ ФРОНТ

Дата: 11.11.2022 14:33

Дев’ятий місяць українські воїни ціною власного життя, здоров’я, у неймовірно тяжких умовах, без звичних для нас із вами речей тримають фронт та метр за метром звільняють нашу землю від ворога. У нас із вами є свій фронт. Це стосується кожного жителя Київської області.

У першу чергу ви повинні дбати про власну безпеку. Про безпеку близьких. Зберігати спокій та холодний розум у критичних ситуаціях. Довіряти виключно офіційним джерелам інформації. Так, ми з вами вже зіткнулися із проблемами електропостачання. Ми вимушені застосувати стабілізаційні відключення по області. При цьому цілодобово відновлювати пошкодження. Розумію, що важко. Звичні справи тепер потребують більше зусиль. Але це наш фронт. Маємо триматися. Ми непохитні і нас не зламати!