ДО ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ НАДІЙШЛА ДОПОМОГА ДЛЯ МУЗЕЇВ ГРОМАДИ

Дата: 17.11.2022 17:13

Спеціальні дерев’яні ящики, пухирчаста плівка, вогнетривкий брезент, крафтовий і мікалентний папір, гофрокартон та інші пакувальні матеріали для музейних експонатів надійшли до Гуманітарного штабу Ржищівськоі громади. Ці матеріали допоможуть підготувати музейні експонати до тривалого зберігання на час війни та на випадок екстреної евакуації. Гуманітарна допомога буде розподілена між музеями громади:

• Ржищівський музей образотворчого мистецтва ім. Івана Валентина Задорожного.
  • КЗ КОР Ржищівський археолого-краєзнавчий музей.
  • Стайківський історико-краєзнавчий музей "Берегиня".
  • Великопріцьківський історико-краєзнавчий музей.
  • Гребенівський історико-краєзнавчий музей.
  • Музей-меморіальний комплекс «Букринський плацдарм».

Надання матеріалів та обладнання, необхідного для збереження культурної спадщини Ржищівської громади, відбулося за сприяння Департаменту культури та туризму КОДА та підтримки Центру допомоги мистецтв України, Міністерства культури Німеччини, ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива» та волонтерки Ірини Нікіфорової.

Також дякуємо за допомогу Обухівській районній військовій адміністрації.

Ржищівська міська влада забезпечила доставку важливого вантажу, а вантажні роботи виконали працівники Ржищіськоі служби благоустрою. Дякуємо за послуги перевезення КП «КПП м.Ржищева».

Разом до перемоги!

Інфо: відділ культури та туризму