ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ

Дата: 16.11.2022 17:16

Фото без опису16 листопада Ржищівський міський голова Крістіна Чорненька провела особистий прийом громадян. Жителі громади зверталися з наступними питаннями:

- недобросусідські відносини, предметом спору яких є межі земельних ділянок. Заявнику надано роз’яснення щодо подальших дій згідно чинного законодавства, які допоможуть вирішити спірне питання;

- встановлення меж земельної ділянки, спірні питання власника земельного паю з фермерським господарством;

- нарахування пенсії, заявниця просила допомоги розібратися з правильністю нарахування їй виплат;

- присвоєння нашій легендарній землячці Ліні Костенко звання «Почесний громадянин Ржищева». Дане питання запропоновані внести на розгляд ради у лютому 2023 року (напередодні дня народження Ліни Василівни Костенко).

У телефонному режимі жителями були підняти питання відключення світла в Ржищеві (довготривала відсутність світла на частині вулиць, що приносить незручності для жителів, підприємств, установ соціальної сфери) та підтоплення погребів по вул.Франка у Ржищеві.

Нагадуємо, що прийом громадян міським головою здійснюється щосереди та щоп’ятниці з 08:00 по 12:00.