A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

В РАМКАХ АКЦІЇ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА" : БУДЬТЕ У БЕЗПЕЦІ!

Дата: 01.12.2022 09:49
Кількість переглядів: 113

Фото без описуЧерез військові дії мільйони людей виїхали з Україні в пошуках безпеки, їжі та притулку. 90% з них – жінки та діти. Будь-хто з цих людей може опинитися під загрозою торгівлі людьми, незалежно від соціального статусу, освіти, віку чи статі. Торговці людьми експлуатують вразливість людей, які прибувають з-за кордону, особливо якщо вони не знайомі з мовою чи культурою країни перебування. Вони користуються ситуацією, в якій опинилися жертви, і застосовують силу чи обман щоб змусити людей надавати сексуальні послуги, примусити їх до підневільної праці, жебрацтва або навіть скоєння злочинів.

Люди, які виїхали з України, перебувають у зоні особливого інтересу злочинних організацій. Вони ризикують потрапити до рук торговців сексуальними послугами та негідників, які видають себе за доброзичливих громадян, служби допомоги або законослухняних роботодавців, а насправді прагнуть скористатися цими людьми у найуразливіший момент їхнього життя.

З метою уникнення таких ризиків Ви можете отримати інформацію про номери гарячих ліній та контакти агенцій, що допомагають постраждалим.

„Будьте в безпеці” 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора