Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ЯК УНИКНУТИ ПОВТОРНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дата: 01.12.2022 09:55
Кількість переглядів: 176

У Київській області енергетики продовжують відновлювати електромережі, проте важливо пам’ятати про правила її використання, щоб уникнути повторних вимкнень. Про це повідомляє голова Київської ОВА Олексій Кулеба у Telegram.

«У Київській області тривають екстрені вимкнення електроенергії. Складна ситуація спричинена ударами країни-терориста по енергосистемі країни. Енергетики продовжують відновлювати мережі, щоб повернутися до стабілізаційних вимкнень із графіками. Водночас, дуже важливо пам’ятати про правила використання електрики після її відновлення», — наголосив голова КОВА.

Серед основних правил:

– При відключенні електрики вимкніть усі прилади з розеток;

– При ввімкненні електрики — не вмикайте всі прилади відразу;

– Не вмикайте енергоємні прилади одночасно;

– Вимикайте зайве освітлення;

– Замініть усі лампи на енергозберігаючі;

– Переведіть прилади на економні режими.

«При появі світла не вмикати все і одразу. Адже це може призвести до нових аварій, і відповідно — нових екстрених відключень. Тому після відновлення електрики варто зачекати 10-15 хвилин і по черзі користуватися приладами», — додав Олексій Кулеба.

Нагадаємо, що в інфографіках Київської обласної військової адміністрації ви можете дізнатися рекомендації, як правильно споживати та економити електроенергію https://koda.gov.ua/ekonomiya-elektroenergiyi-shho.../ .

За інформацією Департаменту комунікацій Київської обласної державної адміністрації

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора