ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 02.12.2022 15:07

30 листопада 2022 року відбулося (22) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 14 членів виконкому.

На порядку денному було одне питання, що потребувало термінового вирішення, так як стосувалося захисту прав дитини.

Тож, заслухавши начальника служби у справах дітей та сім’ї Тетяну Потапенко, прийнявши до уваги висновок служби у справах дітей та сім’ї від 29.11.2022 року, керуючись п.71 Постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», члени виконавчого комітету одноголосно схвалили рішення про визначення прізвища, ім’я, по батькові малолітньої дитини.