ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У РЖИЩЕВІ

Дата: 02.12.2022 15:13

Найближчими днями переселенці зможуть зареєструватися на отримання 6660 гривень у Ржищеві.

З 05 до 08 грудня включно мобільна бригада реєструватиме ВПО за адресою: м.Ржищів, вул.Ярмаркова, 24а (Будинок культури).

Графік прийому: з 10:00 до 17:00 з перервою на обід з 13:00 до 14:00.

На отримання 6 660 грн. на кожного члена домогосподарства (одноразова виплата за 3 місяці) зможуть подати заяви особи з числа ВПО, які:

не отримували протягом останніх 3-х місяців допомоги від інших міжнародних організацій в тому числі ООН та

відповідають соціально-економічним критеріям та критеріям вразливості:

• багатодітні сім'ї (3+) ;
  • домогосподарства з одним опікуном (самотня матірбатькотд);
  • домогосподарство з вагітноюгодуючою жінкою;
  • домогосподарство з людиною з інвалідністю (1 та 2 гр.);
  • домогосподарства з літніми особами (60+).

Інформація, яку необхідно буде надати:

• паспорт;
  • Ідентифікаційний номер;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • довідка ВПО;
  • інші підтверджуючі документи

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини. Реєстрація відбувається під час інтерв'ю зі співробітниками організації і передбачає збір персональних даних про кожного члена домогосподарства.

Реєструючись, ви надаєте згоду на обробку та передачу даних для отримання грошової допомоги.

ВАЖЛИВО! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ РЕЄСТРАЦІЯ НЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ