ВСІМ ВОЛОНТЕРАМ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ - З ВДЯЧНІСТЮ ТА ПОВАГОЮ!

Дата: 05.12.2022 15:50

Шановні волонтери!

Ваша подвижницька праця стала вагомим чинником об’єднання суспільства, зростання його громадської зрілості, усвідомлення, що справжня допомога й розуміння даються не стільки коштами, скільки теплом людських сердець та безкорисливою працею!

Тому сьогодні щиро вітаю зі святом людей, які мають організаторський талант і чуйне серце. Для яких не буває чужого болю, чужого горя та чужих дітей, а є щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди.

З нагоди свята бажаю всім волонтерам – людям з таким неспокійним покликанням – міцного здоров’я, тепла у серці та в домі і народної любові. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України!!

З повагою – міський голова Крістіна ЧОРНЕНЬКА