РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА ЩЕ ОДНОГО ГЕРОЯ-ЗАХИСНИКА

Дата: 13.12.2022 14:18

Боронячи Україну від російських окупантів, 08 грудня 2022 року, під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув ржищівчанин - солдат Павло ОЛІЙНИК.

ОЛІЙНИК Павло Васильович народився 06 серпня 1971 року у місті Ржищеві. У 1989 році отримав професійну освіту у Ржищівському ПТУ-14, нині Ржищівському індустріально-педагогічному фаховому коледжі. Того ж року був призваний до лав Збройних сил, де проходив строкову військову службу.

Призваний по мобілізації 04.04.2022 року до в/ч А0222, далі був переведений до в/ч А4219. В ході виконання бойових дій в районі населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області, загинув у бою під час мінометного обстрілу.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам Героя. Світлий, добрий спомин про відважного захисника України назавжди залишиться в наших серцях! Схиляємо голови в пошані перед пам’яттю бійця!

Вічна пам’ять Герою!!