Інспекторським складом Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено нараду з керівниками навчальних закладів Ржищівської громади

Дата: 20.12.2022 16:09

Фото без описуНапередодні святкування Новорічних та Різдвяних свят в навчальних закладах з метою забезпечення пожежної безпеки, інспекторським складом Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено нараду з керівниками навчальних закладів Ржищівської громади.

Фахівці ДСНС нагадали керівникам про правила пожежної безпеки в навчальних закладах з урахуванням сьогодення. В ході наради було звернуто увагу на наявність систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння, наявності та відповідності вимогам шляхів евакуації під час проведення вищевказаних заходів, про дотримання рекомендацій у разі надходження сигналу «Повітряна Тривога!». Також керівникам освіти було наголошено про заборону використання газових балонів (горілок) для обігріву чи приготування їжі в навчальних закладах та правила користування генераторами.