РІЗДВЯНЕ ДІЙСТВО ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 23.12.2022 09:07

Фото без описуДіти під час війни, найвразливіші. Відчувають повний спектр емоцій як негативних, так і позитивних.  Щоб позитивних емоцій було більше, а віра в дива не закінчувалася учасники Народного ансамблю танцю "ДИВОСВІТ" Ржищівського Будинку культури та Ржищівська мистецька школа влаштували для дошкільнят громади розважальну програму "Врятуємо Різдво".

Учасники колективів, під керівництвом Тетяни Дудіч та Анни Рижової написали сценарій Різдвяного дійства, організували цікаві конкурси та руханки для розваги діток.

На декілька годин, діти Ржищівської громади опинилися в атмосфері казки, батьки раділи разом з ними та відволіклися від буденних справ.

Саме в цьому і є сила наших людей, які світять з середини навіть тоді коли навколо темрява від ворожих обстрілів.

Щиро дякуємо колективам та учасникам за свято для малечі, позитивний настрій та віру в перемогу добра над злом!

Віримо і дякуємо ЗСУ!

Разом до перемоги!