РАДА ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ ПРОЗВІТУВАЛА ПРО СВОЮ РОБОТУ ПРОТЯГОМ 2022 РОКУ

Дата: 26.12.2022 10:18

Фото без опису21 грудня у приміщенні міського будинку культури відбулося засідання ради ветеранів Ржищівської міської територіальної громади, яке провела голова організації Лариса Миколаївна Моргун. У заході також взяли участь міський голова Крістіна Чорненька та начальник управління соціального захисту населення Наталія Плоска.

Присутні заслухали звіт про роботу організації за 2022 рік, а також обговорили план роботи на наступний 2023 рік.

Під час зібрання міський голова Крістіна Чорненька подякуавла представникам старшого покоління за небайдужість, ініціативність, активну участь у багатьох соціальних проєктах, які реалізуються у громаді, за підтримку пільгових категорій громадян, зокрема ветеранів війни та праці, учасників бойових дій, які сьогодні продовжують відстоювати суверенітет та незалежність нашої країни, а також привітала всіх присутніх з прийдешніми різдвяно-новорічними святами.