ЗУСТРІЧАЄМО НОВИЙ РІК В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 31.12.2022 16:06

Цьогоріч Новий рік пройде в умовах воєнного стану, що вимагає від всіх нас дотримання певних вимог.

Наголошуємо, що у новорічну ніч на Київщині ПРОДОВЖИТЬСЯ ДІЯ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ з 23:00 до 5:00, тому жодних великих святкувань Нового року в населених пунктах Ржищівської громади не буде.

Нагадаємо, під час комендантської години забороняється:

• перебування на вулиці та в інших громадських місцях,
  • переміщення транспортом або пішки.

Виняток – задіяність людини в роботі критичної інфраструктури, про що є підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. При собі також необхідно мати документ, що посвідчує особу.

ЯКІ ЩЕ ОБМЕЖЕННЯ ДІЯТИМУТЬ У НОВОРІЧНУ НІЧ?

Також цього Нового року ЗАБОРОНЕНО будь-яке використання піротехніки, петард і салюти. При чому дане рішення стосується як фізичних, так і юридичних осіб, зокрема суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування та розважальних закладів. Крім того заборонено використання святкової ілюмінації, зокрема, гірлянд і світлових декорацій.

Правоохоронці у посиленому режимі контролюватимуть дотримання всіх вимог воєнного стану, зокрема, комендантської години і заборони на піротехнічні засоби.

ГРАФІК РОБОТИ УСТАНОВ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ НА НОВОРІЧНІ СВЯТА 2022-2023 РОКУ

За рішенням Кабміну, на період військового стану в Україні дію статті, яка визначала святкові та неробочі дні, призупинено. Оскільки більшість новорічних свят припадає на вихідні – 1 січня (неділя), 7-8 січня (субота-неділя), то державою не передбачено перенесення вихідних на будні дні.

З 2 січня 2023 року всі установи громади працюватимуть у звичайному режимі.

НА ВИПАДОК НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ:

•  працює цілодобово «ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ виконавчого комітету Ржищівської міської ради за номерами
  • (04573) 2-11-52, (063) 197-37-29 та (050) 597-38-41
  •  діють ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ на території Ржищівської громади (обігрів, інтернет, підзарядка гаджетів, медикаменти):
    • м.Ржищів вул. Ярмаркова, 24а (Будинок культури), відповідальна особа - Дзюба Андрій Олександрович;
    • м.Ржищів вул. Тараса Шевченка, 15а (недіюче приміщення лікарні) відповідальна особа - Степанова Людмила Михайлівна, тел. 0995328366, з 08:00 -18:00;
    • с.Стайки вул. Нова, 2 (Молитовний будинок), відповідальна особа - Терещенко Олексій Михайлович, тел. 0964710057, з 08:00 -18:00;
    • м.Ржищів вул. Тараса Шевченка, 37 (20-ДПРЧ м.Ржищів), відповідальна особа - Шевченко Тарас Григорович, тел.0953849196, цілодобово.
  • ПУНКТ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ працює цілодбово та без вихідних, тел. 093-442-14-67.

Свята – не привід нехтувати правилами та наражати себе на небезпеку!

Тож закликаємо всіх громадян також НЕ ІГНОРУВАТИ СИГНАЛИ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ. Пам’ятаймо, наскільки підступним є наш ворог, який з цинічним задоволенням, можливо, буде намагатися зіпсувати нам святкові дні.

З побажаннями тихого та безпечного святкування -

Крістіна ЧОРНЕНЬКА, міський голова