АПАРАТНА НАРАДА 02.01.2023

Дата: 03.01.2023 09:47

2 січня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду, під час якої керівники структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.

У ході засідання обговорено низку актуальних питань життя громади, зокрема, наявність генераторів для використання у різних галузях (освіта, медицина, ЖКГ), встановлення старлінків у селах. Також, було заслухано інформацію про результати надання продуктових наборів Ржищівським терцентром, отримання гуманітарної допомоги у вигляді м’яких меблів для дитячого відділення. Також міський голова повідомила, що незабаром у міському центрі ПМСД розпочне роботу лікар-ендокринолог.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.