МЕДИЦИНА: ГРАФІК РОБОТИ РЕНТГЕН-КАБІНЕТУ

Дата: 03.01.2023 10:31

Шановні жителі Ржищівської громади! Повідомляємо, що за минулий тиждень рентген-кабінетом КНП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ржищівської міської ради було здійснено 10 рентгенографій.

Графік роботи рентген-кабінету: з 9:00 до 13:00, з понеділка по п'ятницю (субота, неділя вихідні).

Адреса: м. Ржищів, вул. Соборна, 40 (приміщення поліклініки).

Прийом здійснюється за попереднім записом в реєстратурі: 093-345-64-59.

Умови прийому:

• безоплатно - за наявності електронного направлення лікарів КНП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ржищівської міської ради та військовослужбовцям ЗСУ;
  • платно - при самозверненні (без направлення лікаря КНП «Ржищівський центр ПМСД»), згідно рішення Ржищівської міської ради від 27.08.2021 р. № 1047-13-08 "Про затвердження тарифів платних послуг КНП "РМЦПМСД" РМР;
  • незалежно від форми зверненя роздруковка знімків на плівці оплачується пацієнтом: грудна клітка - 110 грн, зубні знімки - 80 грн.

Бережіть себе та будьте здорові!