РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ІНСТРУКТАЖ З НАСТОЯТЕЛЯМИ ХРАМІВ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 06.01.2023 11:28

Напередодні святкування Різдвяних свят, з метою забезпечення пожежної безпеки, інспекторським складом Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено інструктаж з настоятелями храмів Ржищівської громади.

Фахівці ДСНС нагадали настоятелям про правила пожежної безпеки в культових спорудах з урахуванням сьогодення, звернули увагу на наявність систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння, наявності та відповідності вимогам шляхів евакуації під час проведення вищевказаних заходів, про дотримання рекомендацій у разі надходження сигналу «Повітряна Тривога!».

Також було наголошено про заборону використання газових балонів (горілок) для обігріву та правила користування генераторами.