РЖИЩІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД ОТРИМАВ ДВА ГЕНЕРАТОРИ ВІД ОБ’ЄДНАНИХ АРАБСЬКИХ ЕМІРАТІВ

Дата: 10.01.2023 11:15

Київська область минулого тижня отримала партію генераторів, що передало керівництво Об’єднаних Арабських Еміратів. 198 приладів для живлення розподілені пристоличному регіону в межах програми Фонду державного майна України та державних інституцій «Утеплюємо країну». Потужність наданого обладнання – від 3 до 6,5 кіловат.

Для безперебійного функціонування два генератори отримав і наш медичний заклад.

Дякуємо Київській ОВА, керівництву Об'єднаних Арабських Еміратів за надану допомогу, що сприятиме забезпеченню безперебійної роботи критично важливої інфраструктури нашої громади.

Передача генераторів відбулася завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Фонду Держмайна та благодійного фонду UAIM.

За доставку обладнання також вдячні Укрзалізниці та польському Державному агентству стратегічних резервів RARS.