МІСЬКИЙ ГОЛОВА КРІСТІНА ЧОРНЕНЬКА ПРОВЕЛА ВИЇЗДНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ГРЕБЕНІВСЬКОМУ, СТРІТІВСЬКОМУ ТА СТАЙКІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

Дата: 16.01.2023 09:09

12 грудня міський голова Крістіна Чорненька провела виїзний прийом громадян в Гребенівському, Стрітівському та Стайківському старостинських округах.

Звернулося 14 громадян. Під час прийому жителі громади зверталися з наступними проблемами: електропостачання, ремонт доріг, міжміські перевезення, неотримання придбаних дров, відсутності бомбосховища в дитячому садочку та школи у селі, ненарахування субсидії. Також заявники зверталися з пропозиціями продовжити години роботи аптеки, розглянути можливість довезення дітей до інших начальних закладів, які працюють очно.

По всіх заявах відповідальним керівникам структурних підрозділів виконкому було надано доручення вирішити ті проблемні питання, які можливо в умовах воєнного стану.