Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Українці з онкологією можуть отримати безоплатну високоспеціалізовану медичну допомогу в Національному інституті раку. Заклад подав договір із НСЗУ на 16 пакетів послуг.

Дата: 16.01.2023 09:10
Кількість переглядів: 198

Фото без описуЯкщо у пацієнта підтверджений діагноз в іншому медзакладі, але він хоче другу думку лікаря-спеціаліста, то може отримати направлення у лікуючого лікаря та пройти діагностику в Національному інституті раку.

В клініці Національного інституту раку проводять 40 видів досліджень: гематологічні, загальноклінічні, цитологічні. Лабораторні дослідження призначаються для встановлення та підтвердження діагнозу, диференціальної діагностики захворювань. Також – під час лікування, для оцінки ефективності та корегування терапії.

Також в Національному інституті раку проводять ендоскопічні дослідження онкологічної патології на ранніх стадіях, для достовірної та точної діагностики передракових станів шлунково-кишкового тракту та дихальних шляхів.

НІР вже приймає первинних пацієнтів за електронним направленням від сімейних лікарів або лікарів онкологів регіональних онкоцентрів.

Щоб отримати послугу в Національному інституті раку, пацієнти можуть записатися через кол-центр за номером 044 293 21 50. Або звернутися одразу в реєстратуру поліклініки з електронним направленням.

Інфо: МОЗ України

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора