АПАРАТНА НАРАДА 16.01.2023

Дата: 17.01.2023 15:47

Фото без опису16 січня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду, під час якої керівники структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні та визначили пріоритети на поточний тиждень.

У ході засідання обговорено низку актуальних питань життя громади, зокрема, можливі графіки відключення електроенергії, зріст захворюваності на ГРВІ, грип, стан готовносі закладів освіти до початку навчального процесу після канікул, підготовку до початку весняних робіт.

Міський голова Крістіна Чорненька повідомила про результати особистих виїзних прийомів громадян у селах Гребені, Стайки, Стрітівка та коротко озвучила питання, з якими зверталися жителі даних населених пунктів (електропостачання, ремонт доріг, міжміські перевезення, неотримання придбаних дров, відсутності бомбосховища в дитячому садочку та школи у селі, ненарахування субсидії тощо), доповіла про зустріч з представниками проєктної організації, де обговорили ймовірні шляхи вирішення проблеми підтоплення цілого масиву у Ржищеві. Також міський голова доручила керівникам установ/підприємств/організацій провести моніторинг всіх наявних генераторів та пального до них і надати відповідну інформацію до виконавчого комітету.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.