ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 18.01.2023 12:58

Шановні жителі Ржищівської громади!

Напередодні свята Водохреща звертаюся до вас з проханням цьогоріч утриматися від масових зібрань та купання у водоймах, адже забезпечити там укриття і безпеку дуже складно.

Нагадую, що в умовах воєнного стану діє заборона на організацію масових заходів, у тому числі релігійних. Але у цей день біля храмів все ж пройдуть обряди освячення води з урахуванням всіх заходів безпеки.

Ми вже неодноразово переконувалися, що російські нелюди воюють з цивільним населенням, обирають цілями мирні об’єкти по усій країні, тому неухильно дотримуємося правил безпеки під час тривоги!

Прошу з розумінням та увагою віднестися до таких вимог та наполегливо закликаю все-таки відмовитися від купання на Водохреще.

Щиро вітаю з прийдешнім святом та бажаю усім нам перемоги, залишатися чистими душею, здоровими духом і сильними вірою. Бережіть себе і близьких! Разом вистоїмо! Слава Україні!

Міський голова Крістіна ЧОРНЕНЬКА