ДТЕК ІНФОРМУЄ ПРО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 19 СІЧНЯ

Дата: 19.01.2023 09:47

Фото без описуДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляє, що енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак. На 19 січня НЕК Укренерго надав обмеження споживання для Київської області на рівні 693 МВт на день та 703 МВт на ніч. В пікові часи навантаження при поточній температурі повітря це 50% від потреби електроенергії області включаючи населення, підприємства та критичну інфраструктуру.

Такий ліміт електроспоживання дозволить ДТЕК проводити відключення в стабілізаційних графіках.

Шукайте їх на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Просимо вас помірно користуватися елекроенергію, особливо в пікові часи навантаження – вимкнути всі прилади з розетки в період відключення. Після того, як світло з’явилось – вмикати їх по черзі.

Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах через перевантаження.

Інфо: ДТЕК Київські регіональні електромережі