ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 20.01.2023 08:14

19 січня 2023 року під головуванням першого заступника міського голови Юрія Терещенка відбулося перше чергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 17 членів виконкому.

Фото без описуПід час засідання було розглянуто 18 проєктів рішень, у тому числі один додатковий. Зокрема, затверджено перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт, надано згоду комунальному підприємству «Комбінат комунальних підприємств м. Ржищева» на укладання договору про співробітництво з ДП «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії» з метою функціонування станції Української постійно діючої мережі спостережень Глобальних навігаційних супутникових систем. Розглянули проекти, що стосувалися захисту прав дітей (надання дозволу на дарування квартири малолітнім дітям та надання висновку щодо розв’язання спору про місце проживання та реєстрацію малолітньої дитини), надання матеріальної (фінансової) допомоги 7 громадянам Ржищівської МТГ на загальну суму 3300 грн. Частина питань традиційно стосувалися містобудування, архітектури та житлово–комунального господарства (надання дозволу на зміну поштової адреси нерухомого майна, виготовлення будівельного паспорту, передача в оренду частини нежитлового приміщення, оформлення права власності на об'єкт нерухомого майна та видалення аварійних дерев). Рішенням виконавчого комітету також виділено кошти з Програми підтримки заходів та робіт з територіальної оборони на території Ржищівської МТГ на 2022 – 2024 рр. для потреб добровольчого формування Ржищівської міської територіальної громади №1, а саме: придбання військового взуття в кількості 184 пари на суму 368 000,00 грн.

Всі проєкти розглянуто, рішення схвалено.