До відома споживачів, які користуються послугами вивозу твердих побутових відходів від приватного сектору м.Ржищева та сіл Ржищівської МТГ

Дата: 20.01.2023 08:16

Просимо підписати номери будинків по вулицях для своєчасного вивезення сміття згідно графіка.
Також звертаємо увагу на норми вивезення сміття на 1 мешканця:

• норма на рік - 1м3 сміття ( 1 тисяча літрів)
  • норма на місяць - 1,5 цукрових мішка - 80л (8 відер сміття (десятилітрових ) на 1 людину)
  • норма на тиждень - 2 відра (десятилітрових ) на 1 людину.

Прохання: сміття виставляти згідно норм на 1 людину, по кількості осіб, зазначених у договорах.

Правильно заповнюємо платіжні квитанції онлайн

Звертаємо вашу увагу, що при здійснені онлайн оплати за отримані послуги , при заповнені реквізиту «Призначення платежу» ОБОВЯЗКОВО вказуйте особовий рахунок, адресу (населений пункт, вулиця, № будинку/кв) та прізвище власника, який заключив договір з підприємством про надання послуги, навіть у разі фактичної оплати іншими особами.

Дані дії забезпечать правильне надходження сплачених вами коштів за використані комунальні послуги

Адміністрація КП "ККП м Ржищева"