Для потреб соціальної інфраструктури Ржищівської громади у якості гуманітарної допомоги було надано 5 генераторів

Дата: 21.01.2023 11:13

Фото без описуЛюдська доброта не має кордонів, співчуття і співпереживання не мають обмежень. І та допомога, яку сьогодні надають нам наші партнери, є важливим свідченням небайдужості, доброти та надії на кращі часи. Слова вдячності та Подяку міського голови за такі вкрай важливі подарунки перший заступник міського голови Юрій Терещенко особисто висловив керівнику благодійного фонду Олександру ТРАВЯНКУ та організації, яку він очолює.

Крім того, Подяку міського голови також передано німецьким партнерам – компанії «Blau-Gelbes Kreuz Deutsch-Ukrainischer Verein e.V» в особі генерального директора пані Лінди МЕЙ за генератори, а також продукти харчування, засоби гігієни та інші необхідні речі.

Щиро дякуємо за таку вагому підтримку. Нехай доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Бажаємо Вам всіляких благ і процвітання, міцного здоров’я і невичерпної енергії, однодумців і людської вдячності!